Županijsko finalno natjecanje u futsalu za dječake 

Domaćin natjecanja završnice u futsalu za dječake 24. 1. 2023. bila je II. OŠ iz Čakovca. Nakon razigravanja po grupama (šest grupa), pobjednici su stekli pravo nastupa na županijskom finalu. Šest ekipa bilo je raspoređeno u dvije grupe. Pobjednici grupe igrali su za 1. mjesto, a drugoplasirani u grupi za 3. mjesto. Ždrijebom je naša ekipa bila u grupi s OŠ Strahoninec i OŠ Prelog. Prvu utakmicu protiv vrlo dobre ekipe Strahoninca pobijedili smo rezultatom 2:1, dok smo protiv ekipe Preloga u regularnom dijelu odigrali 1:1. Pristupilo se izvođenju kaznenih udaraca sa 6 metara te je tek nakon osme serije pobijedila protivnička ekipa iz Preloga i osigurala utakmicu za 1. mjesto koje je i osvojila. Naša ekipa kao druga u grupi stekla je pravo igre za 3. mjesto u kojoj je suvereno pobijeđena ekipa OŠ Orehovica 10:4. Tako je osvojeno 3. mjesto u županiji u konkurenciji 25 ekipa.  

Školska ekipa: Leon Jukić, Vili Lukovnjak, Rian Ricardo da Costa, Ivan Juršić, Leon Canaj, Ivan Fran Marić, Marko Strbad, Liam Rok, Petar Novak 

Voditelj: Marinko Horvat, prof.